Під час участі нашої славної паралімпійської збірної України у ХІІ зимових паралімпійських іграх у Південній Кореї наше місто приймало особисто-командний чемпіонат Київської області з армспорту серед спортсменів з вадами зору, опорно-рухового апарату та слуху.

Цей обласний захід, який проходив у реабілітаційній залі «Здоров’я» Бориспільського центру спорту та ФЗН, показав міцність духу і патріотизм всіх його учасників та велич поваги, взаєморозуміння і доброти по відношенню один до одного.

Поміряться силами зі своїми колегами у цьому популярному виді серед спортсменів з обмеженими можливостями та поспілкуватись між собою про свої справи у Бориспіль завітало біля тридцяти любителів цього мужнього та видовищного виду спорту.

Кольори міста Бориспіль на цьому обласному форумі атлетів з армспорту захищали вже відомі титуловані спортсмени Корчмарюк Ігор, Марковець Антон, Котій Юрій, Кузнецов Олександр та Кравченко Марія. У підсумку кожен з них став чемпіоном столичної області у змаганнях на лівій або на правій руці. Крім того наші земляки вибороли і командний Кубок змагань з чим ми щиро вітаємо п’ятірку цих мужніх атлетів та їх тренера – відомого в Україні фахівця з армспорту, майстра спорту України з цього виду спорту Хіценка Миколу Петровича.

В урочистій обстановці від організаторів чемпіонату – керівників Київського обласного центру інвалідного спорту «Облінваспорт» - Марії Василівни Вінніченко (начальника Київського «Облінваспорту»), директора спортивної школи вищевказаного обласного спортивного закладу Каурайнена Олександра - переможці та призери отримали медалі відповідного ґатунку, грамоти та сувеніри.

Тепер попереду у бориспільських атлетів - чемпіонат України, оскільки вся п’ятірка наших спортсменів за підсумками обласних змагань увійшла до складу збірної команди столичної області.

Щиро побажаємо Бориспільчанам успіхів і на всеукраїнському помості з армспорту.

 

Віталій Кубов 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0
  • Коментарі не знайдено