На VІІІ Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Мелодія весни», який кілька днів тому приймав Київ, п’ятірка юних дівчаток з підліткового клуба «Ровесник» за десятибальною системою отримала від строгого журі найвищу оцінку.

Цей, вже традиційний захід проходився у затишному будинку культури «Росток». Отже, за підсумками конкурсу дівчата театру моди «Водевіль» з вищевказаного підліткового клубу, повернулись зі столиці України лауреатами 1 ступеня. Молодці! До речі, наше місто конкурсантки представляли у номінації «Театр мод». У цьому конкурсі суперницями наших дівчат були, якщо я не помиляюсь, біля 10 колективів з різних регіонів України. Дівчата під керівництвом досвідченого фахівця Бориспільського центру спорту та ФЗН Япринцевої Галини Михайлівни видали «на гора» дуже видовищний і добре підготовлений п’ятихвилинний театралізований показ, який бурхливими оплесками високо оцінила багаточисельна аудиторія глядачів разом з досвідченим журі конкурсу.

А тепер за назвемо «винуватців» цієї перемоги. Це Адамовська Маргарита, Корнійчук Аліна, Левченко Віка, Стрелець Юліана та Щепкина Катерина. Слід висловити слова подяки батькам вказаних лауреатів, які з турботою та активною підтримкою своїх дітей у цій праці, безумовно, також внесли свій вагомий внесок, у цю перемогу.

До речі, фінансові витрати по участі «Театру мод» у вищевказаному міжнародному конкурсі батьки взяли на себе повністю.

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0
  • Коментарі не знайдено