У минулу п’ятницю у мальовничому місті обласного підпорядкування – Ірпінь - відбулась Спартакіада, аналогів якій ще не було на теренах столичної області. Змагались учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

Саме ті, яким Україна вдячна за їх героїчний подвиг по ліквідації наслідків техногенної катастрофи двадцятого століття. І завдяки яким як в Україні, Білорусі так і Європі в цілому людство, а також і майбутні покоління були врятовані від жахливих наслідків «мирного атому», що вийшов із під контролю людини. Отже, команду від м. Бориспіль на цьому спортивному форумі мужніх людей представляли активісти міської громадської організації «Союз-Чорнобиль України» славні жінки Валентина Борисівна Бородина та Ганна Максимівна Гриценко, а також вже сивоволосі мужні чоловіки Віталій Васильович Вашецький, Анатолій Іванович Дубина, Олександр Миколайович Короленко та Олександр Євгенович Чередниченко.

Учасники спартакіади змагались з шахів, настільного тенісу, шашок та дартсу. Слід сказати, що у цьому незабутньому для всіх учасників спортивному заході, який пройшов на високій мажорній ноті¸ змагались 24 команди з різних регіонів Київської області, а кількість атлетів сягнула більш 170 осіб. І звісно, головне у цій спартакіаді було не зайняті командні чи особисті місця, а, безумовно, своєю участю у змаганнях вшанування пам’яті тих Героїв - чорнобильців, які вже пішли у вічність, пішли з життя. А таких з числа ліквідаторів, на жал вже більше 60 відсотків. І тут доречно нагадати, що самим молодим учасникам вже давно за п’ятдесят. І у кожного свій біль, свої проблеми. Але це вже інша тема. А наприкінці все ж таки неможна не обійти один приємний для нашого міста факт з цих змагань. Бронзовою призеркою Спартакіади з дартсу серед жінок стала Ганна Максимівна Гриценко, а Анатолій Дубина посів 4 місце серед чоловіків у змаганнях з шахів.

 

В цілому всі учасники Спартакіади незалежно від регіонів і результатів просто молодці.

Слід ще додати, що активну роботу з вирішення організаційних питань та відрядження команди від м. Бориспіль на Спартакіаду провів Бориспільський центр спорту та ФЗН. Фінансову підтримку з відрядження наших чорнобильців на змагання здійснив відомий підприємець м. Бориспіль, громадський та політичний діяч Володимир Борисенко, за що йому від всього складу команди щира вдячність.

 

Віталій Кубов 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі