У минулу суботу, 12 травня, в Києві відбулись Другі всеукраїнські змагання «Ігри Нескорених».

Це спортивні змагання серед учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції та отримали поранення, контузії або інші захворювання під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій. У цьому всеукраїнському спортивному заході людей з Великої літери, мужності і волі взяли участь більше 170 воїнів АТО.

У кожного з яких своя доля, свій шлях, свій біль, свої проблеми у цьому мирному житті, яке, на жаль, сьогодні для цих мужніх людей є далеко не білим і пухнастим. Але ця тема для іншої розмови. А тепер інформація про те, що одним з учасників «Ігор Нескорених» був і учасник бойових дій в зоні АТО з м. Бориспіль Лобас Олександр Вікторович, який отримав важки поранення кінцівок ніг.

У цих всеукраїнських іграх він брав участь у змаганнях з велоспорту на шосе та бігу на 1500 м. З велоспорту він показав 4 результат. А з бігу на 1500 м він фінішував з результатом 6 хв. 13 сек. Враховуючі те що, Олександр лише півроку, як розпочав займатись велоспортом та біговими видами спорту і кінцівки ніг після проходження курсу реабілітації ще не вийшли на потрібний рівень для вище вказаних видів, цей суботній результат можна без сумнівів вважати його безумовною перемогою у цьому мирному житті. Я впевнений, що всі спортивні досягнення у цього молодого, мужнього, інтелігентного і амбітного атлета ще попереду.

Успіхів тобі, Олександре, у житті, спорті, у всьому іншому. Слава героям!

 

Заступник директора Бориспільського центру спорту та ФЗН В. І. Кубов 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі