З 7 медалями різного ґатунку повернулась минулої суботи фізкультурно-спортивна делегація м. Бориспіль з міста Буча. Цей «медальний врожай» наші земляки зібрали на фінальній частині «Олімпійського Дня» у столичній області, який традиційно проходить саме у червні.

Господарем цього яскравого пропагандистсько-спортивного дійства на цей раз, як вже було сказано вище, стало мальовниче місто обласного підпорядкування Буча. І слід відзначити, що бучанці провели цей захід на високому організаційному рівні. Потужний бориспільський десант складав 30 спортсменів та 5 представників делегації. Отже, золоті медалі у скарбничку нашого міста принесли гирьовики Євгеній Биков та Василь Трачук, юні шахісти Андрій Трушко і його молодша сестра Анастасія Трушко. Срібна нагороду з бігу на 500 м. серед жінок у віці 18-44 років виборола Яна Лукашенко. Наша відома атлетка цілком могла розраховувати і на золоту медаль тим більше, що лідирувала у продовж всієї дистанції, але на останньому метрі її на півкорпусу випередила талановита атлетка з м. Фастова Марина Білик. Бронзову нагороду на цій ж дистанції серед жінок у віці від 45 років та старше виборола ще одна бориспільчанка - Галина Сергєєва, яка, до речі, вже має срібну медаль подібних змагань, які кілька років тому відбувались у м. Вишневе. Другу бронзу для нашого міста принесла Галина Япринцева - фахівець Бориспільського центру спорту та ФЗН. Другий рік поспіль на «Олімпійському дні» вона пробує свої сили з дартсу. І пробує дуже успішно. У минулому році у неї була золота медаль, а на цей раз до своєї скарбнички вона поклала медаль бронзового ґатунку. А ось ще золота нагорода, яка могла би потрапити до нашої команди, буквально вислизнула з рук нашого велосипедиста Олексія Гаврилко. Зазначу, що за програмою змагань атлети з цього виду спорту повинні були змагатись на дорожніх велосипедах. Але не всі учасники змагань цей пункт Положення виконали. Були гонщики і на спортивних велосипедах. Але суть не в цьому. Андрій лідирував впродовж всієї дистанції та за кілька сотень метрів до фінішу технічна поломка велосипеду не дозволила фінішувати першим. У підсумку від четвертий.

Достойно зіграли також наші юні футболісти. В супереч того, що організатори змагань допустили нашу команду тільки після уже 2 зіграних матчів та поставили нам нічиї за матчі з командами, які не з’явилися на футбольний майданчик. Хлопчикам 10-12 років доводилося грати на асфальті та з футболістами старшими за віком. А, в принципі, вся наша спортивна делегація на цьому обласному спортивному форумі «Олімпійського дня» виглядала впевнено.

Всі молодці. Витрати по проїзду команди до місця змагань та зворотно профінансував Бориспільський центр спорту та ФЗН. Кошти на харчування спортсменів та інших членів делегації надали депутати Бориспільської міської ради Шалімов Володимир Ілліч, Адамовський Юрій Олексійович, приватний підприємець Андрєєв Володимир Миколайович за що їм від учасників цього обласного Олімпійського дня» з м. Бориспіль щира вдячність.

В. Кубов

фото: Тетяна Підгурська

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі