12 команд з 3-х регіонів лівобережжя столичної області взяли, на цей раз, участь у фестивалі Київщини «Рух заради здоров’я» серед спортивних родин, який вже традиційно, третій рік поспіль, проходить в м. Бориспіль.

Ареною сімейних змагань, як завжди, становиться стадіон «Колос» та територія міського парку культури і відпочинку. Відверто кажучи, лише 12 спортивних родин на все лівобережжя нашої області, які відважились у свій вихідний, суботній день 9 червня, позмагатись з простих, доступних видів спорту це, безумовно, не радує. Як керівників Київського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», так і Бориспільського центру спорту та ФЗН. Останніх в першу чергу тому, що тільки від м. Бориспіль у цьому видовищному, захоплюючому заході повинно було взяти участь 10-12 родин, а як діло дійшло до справ, то одразу кілька фахівців центру спорту та ФЗН розписались у своєї безпорадності, не зумівши виставити на фестиваль жодної родини, хоч саме цей напрямок роботи, а не тренерський, входить в їх прямі службові обов’язки. Та й ДЮСШ також показала себе у цьому питанні не з найкращого боку. У підсумку від м. Бориспіль – лише 6 спортивних родин. Нагадаємо: у тому році було 10, хоч і загальна кількість родин минулорічного фестивалю склала також 12 сімей. Виручив на цей раз Бориспільський район, видав «на гора» 4 спортивні родини. Спрацював новостворений Бориспільський районний центр фізичного здоров’я населення «Cпорт для всіх».

Отже, після урочистого відкриття фестивалю, яке відбулось на стадіоні «Колос» спортивні родини дружно прийнялись виконувати програму конкурсів. Першими стартували хлопчики та дівчатка з гонок на самокатах. Дистанція - 50 м. Потім справа дійшла до найвидовищного етапу фестивалю – сімейних естафет. Звичайно, естафет не легкоатлетичних, а ігрових. Їх у програмі було 3. Як кажуть в таких випадках - на всі смаки. Потім стартував сімейний дартс. І на «десерт» фестивалю тати змагались у метанні ваги на дальність, це гирі вагою 8 кг, а мами пробували себе у стрибках у довжину з місця.

По завершенні останнього виду конкурсів суддівська колегія не забарилась і через кілька хвилин оголосила підсумкові результати фестивалю. Серед спортивних сімей у складі якої дитина – дівчина переможцем стала родина Корнійчуків з м. Бориспіль. Тато - Олексій, мама – Юлія та донька Аліна. Першість здобули господарі фестивалю і серед спортивних родин у складі яких дитина - хлопець. Тут перше місце виборола родина Олександра Міхна, яка у минулому році вже була бронзовим призером фестивалю. У складі родини також: мама – Наталія Геннадіївна та син – Артем, 2008 р. н. Тут слід зазначити, що вік дітей регламентом змагань був обмежений: змагались дівчатка та хлопчики 7-11річного віку.

Всі інші призові міста вибороли наші гості: спортивні родини Бориспільського району та м. Березані. Два срібла та бронзу має Бориспільський район і бронзу - м. Березань. У березанців бронзу отримала родина Грохольського Романа, мама Віра та син Давид. У наших сусідів срібні медалі вибороли родини Романа Мухи (с. Проців ) та Шевченка Станіслава (с. Вороньків).

У першому випадку у складі родини дитина – син, у другому - донька. І ще одну нагороду, на цей раз бронзову, з с. Вороньків має родина Віталія Мазура. У окремих видах програми фестивалю (це у змаганнях з дартсу, метання ваги на дальність, стрибка у довжину з місця, швидкісному пересуванню на самокатах) спортивні грамоти від Бориспільського центру спорту та ФЗН та подарунки від спонсора змагань - ПрАТ «Латманнен Акса» отримала ціла низка учасників цього видовищного заходу та родини-переможці у загальному заліку.

Ну, а головні трофеї фестивалю – спортивні кубки від Київського обласного центру фізичного здоров’я населення, дипломи відповідного ступеню та медалі поклали у свої скарбнички всі вищевказані спортивні родини як переможці та призери цьогорічного форуму спортивних родин столичної області. А в принципі всі учасники заходу, незалежно від зайнятих місць, просто молодці! Вони роблять важливу справу своїм особистим прикладом прокладають дорогу для інших до здорового способу життя. Честь і хвала їм!

 

Заступник директора В.І. Кубов 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі