Перші комплекти медалей особистого чемпіонату м. Бориспіль з тенісу у минулу неділю розіграли юнаки та дівчата.

Змагались юні тенісисти на кортах Бориспільської ДЮСШ у 2-х вікових категоріях. У молодшій, де вікова категорія гравців до 14 років переможницею чемпіонату стала Зоряна Веклич. Тут слід пояснити, що у цій віковій групі залік був загальний, як серед дівчат, так і юнаків. Срібна нагорода у десятирічного Максима Бондаренка. Безбородий Матвій виборов бронзову медаль. У дівчаток другу позицію у турнірній таблиці, а у загальному заліку четверту, посіла юна, перспективна тенісистка Єва Камишева.

Серед юнаків у віці до 17 років ( 2001-2003 рр. н.) перемогу святкував Володимир Харченко. Його колега по «швидкій ракетці» Юрій Сакал на другому місці. І замкнув трійку призерів Задубинний Максим.

Змагання проводились з одиночного розряду. Переможці та призери місцевого форуму любителів тенісної ракетки, крім спортивних нагород, отримали також подарунки від ПрАТ «Латманнен Акса (генеральний директор Червак Ігор Іванович), від організаторів змагань йому велика вдячність. А захід проводив Бориспільський центр спорту та ФЗН . Головний суддя чемпіонату – активістка з цього виду спорту, тренер на громадських засадах з тенісу Юлія Кірієнко.

Наступної суботи у боротьбу на тенісних кортах вступають чоловіки , жінки, а також ветерани з цього виду спорту віком від 40 років та старші.