У минулу п’ятницю, 15 червня, стартувала Спартакіада м. Бориспіль серед громадських організацій та політичних партій.

Цей поважний спортивно-патріотичний захід присвячуються воїнам АТО, загиблих під час проведення антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях.

Отже, першим видом програми заходу, вже традиційно четвертий рік поспіль залишається плавання. На цей раз на водні доріжки плавального басейну ДЮСШ вийшло позмагатись 7 організацій з загальною кількістю учасників трохи більше 30 осіб. У минулому році було 12 команд, а кількість плавців майже в два рази більша. На це є свої суб’єктивні та об’єктивні причини. Але можна сподіватись, що у наступних видах програми Спартакіади кількість і команд-учасниць і саме представництво від цих громадських та політичних установ буде у рази більше.

А поки, що перемогу у командному заліку з плавання цілком закономірно отримала дружина плавців Бориспільської міської організації ветеранів. Закономірно тому, що саме у цій організації щодо участі у вищевказаному спортивно-патріотичному заході підійшли з повною відповідальністю та щирим патріотизмом, чого не можна сказати про інші установи.

Друге командне місце теж цілком заслужено виборола дисциплінована партійна установа «Правий сектор». Бронзу у командному заліку отримала команда Воїнів-інтернаціоналістів та учасників бойових дій у Афганістані.

Вся трійка переможців від Бориспільського центру спорту та ФЗН отримала Кубки, спортивні дипломи, а переможці в особистих заліках – спортивні грамоти та медалі.

 

Заступник директора Кубов В.І.

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі