У минулу суботу та неділю на тенісних кортах ДЮСШ продовжились змагання серед любителів цього динамічного та видовищного виду спорту. У боротьбу за нагороди особистого чемпіонату м. Бориспіль вступили чоловіки.

У суботу вони розіграли два комплекти нагород  з одиночного розряду. Це серед чоловіків у віці від 18 до 50 років та  ветеранів 50-річного віку і старших.

У молодших закономірну перемогу одержав 27-річний приборкувач тенісного м’яча Євген Бохан – на сьогодні самий найсильнішій атлет нашого міста з цього виду спорту. Срібна нагорода дісталась Чувальському Вячеславу  і бронзу виборов також талановитий тенісист Чоботок Артем.

У ветеранів, де приймало участь 6 тенісистів,  першенствував Геннадій Сторожик. На другому місці – самий найстарший учасник цих змагань –Юрій Хоменко. Трійку призерів замкнув Борис Мартиновський Слід додати, що вся трійка призерів та й всі інші ветерани, що змагались, – це дійсно, справжні патріоти цього популярного у світі виду спорту, активісти здорового способу життя у нашому регіоні. Молодці!

У другий день змагань розігрувались нагороди у парному чоловічому розряді. У цьому виді програми чемпіонату вирішили спробувати свої сили 5  чоловічих пар. У підсумку за відсутністю чемпіона нашого міста з одиночного розряду Бохана Євгена перемогу святкувала пара у складі вже знайомих нам зі змагань з одиночного розряду Артема Чоботка та Чувальського Вячеслава.

Срібні нагороди вибороли Віталій Приходько та чемпіон серед ветеранів з одиночного розряду  Геннадій Сторожик. Бронзові нагороди положили у свою скарбничку Мартиновський Борис та Панченко Григорій. Останній, до речі, не зміг взяти участь у перший день змагань, а жаль: Григорій за рівнем своєї підготовленості точно зміг би, поборотись серед ветеранів за одну з медалей чемпіонату.

Отже, всіх переможців та призерів щиро вітаю з успіхом та нагородами.

А захід, у якому взяло участь у продовж двох субот  та неділь більше 20 спортсменів різного віку, проводив Бориспільський центр спорту та ФЗН.

Наступні змагання серед любителів тенісного м’яча відбудуться на День Незалежності України.

 

Заступник директора Кубова В.І.

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі