Більш чотирьохсот спортсменів та гостей м. Бориспіль взяли участь у спортивно-масових заходах з нагоди самого найважливішого свята нашої держави - 27-ї річниці Незалежності України.

«Винуватцем» такої солідної кількості учасників змагань став Бориспільський центр спорту та ФЗН, який традиційно є основним джерелом видачі масовості фізичної культури та спорту «на гора». На цей раз активну допомогу у проведенні заходів місту надав і Бориспільський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», який за своїм планом у місті проводив спортивні заходи з нагоди 95-ї річниці з дня створення Бориспільського району.

Отже, у вечері 23 серпня у міському парку культури та відпочинку вирували змагання з дартсу, киданню ваги на дальність, армспорту, гирьового спорту, тенісу. На бігових доріжках стадіону «Колос» змагались самі юні учасники цього святкового спортивного дійства: хлопчаки та дівчатка у віці від 3-х до 11 років. Вони пробували свої сили у святковому турнірі зі швидкісного пересування на самокатах. Тут захід проходився серед 3-х вікових груп. У наступний день естафету змагань прийняли волейболісти та представники самого інтелектуального виду спорту – шахів, продовжувався також особистий турнір з тенісу.

 

Отже, серед любителів волейбольного м’яча відбувся відкритий Кубок м. Бориспіль з паркового волейболу серед чоловіків та жінок (змішані). Склад кожної волейбольної дружини, відповідно до регламенту, був 2 чоловіки та 2 жінки. У даному чемпіонаті місця розподілилися наступним чином: 1 місце – с. Глибоке, 2 місце – ДПМА «Бориспіль», 3 місце – команда «Студенти».

 

У шахістів комплекти нагород зі «швидких шахів» розіграли чоловіки та юнаки. І, на кінець, у суботу, 25 серпня, спортивний комплекс ліцею «Дизайн-Освіта» ім. П. Чубинського прийняв учасників особисто-командного чемпіонату м. Бориспіль з настільного тенісу серед громадських організацій та політичних партій, які в установленому порядку функціонують в нашому регіоні. Цей захід входив у програму Спартакіади м. Бориспіль, присвяченої воїнам України загиблим під час проведення антитерористичної операції у Донецькій та Луганський областях.

А тепер більш детальніше про останній вид спорту. Почтіть пам'ять воїнів антитерористичної операції, які віддали свої життя при звільненні окупованих територій Донецької та Луганської областей від російських окупантів та місцевих бандформувань, у спортивний комплекс ліцею прибуло біля 50 учасників змагань з настільного тенісу, які представляли 14 громадських організацій та політичних партій міста. Відповідно до регламенту змагання проходили з одиночного розряду серед чоловіків та жінок у двох вікових групах.

За результатами в особистих заліків виявлялись команди-переможці. Отже, перше командне місце посіли представники Бориспільської міської ПП «Наш Край». На другому місті – прихильники Радикальної партії України Олега Ляшка і бронзовий Кубок - у тенісистів Бориспільської міської організації ветеранів. Кілька пунктів до призового командного міста не «дотягли» представники ВО «Батьківщина», які посіли 4 місце. На п’ятому рядку- прихильники громадської патріотичної організації «Бориспільська Січ». Ця команда повністю складалась з мешканців Бориспільського району.

Переможцями та призерами в особистому заліку цього спортивно-патріотичного заходу стали:серед жінок: Корнійчук Юлія, Неживок Яна, Гриневецька Дар’я (жінки 18-39 років), Бойчук Людмила, Іваній Олена та Сосімович Наталія (жінки + 40 років). Серед чоловіків у віковій категорії 18-49 років першенствували Стрільник Ярослав, Мицик Олександр, Мельников Микола. У старшій віковій групі трійка призерів має такий вигляд: 1 місце –Решетко Юрій, другий – Биков Євгеній і Фесенко Володимир - бронзовий призер змагань. Але, незалежно від командних результатів, особистих міст, всім учасникам заходу від його організаторів щира вдячність. Вдячність за участь у цьому спортивно-патріотичному форумі любителів «блискавичної гри». Людина живе до тих пір - поки його пам’ятають. Будемо пам’ятати всіх учасників АТО, волонтерів, учасників «Революції гідності», які віддалі за свободу та незалежність батьківщини саме найдорожче – своє життя. Слава Героям!

 

Віталій Кубов

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі