Шахи

Традиційно на початку листопада Бориспільський міський центр спорту та фізичного здоров’я населення провів особисту першість м. Бориспіль з шахів

серед початківців. У змаганнях, які відбувались впродовж 3-х ігрових днів у шаховому клубі «Поєдинок», взяли участь біля 20 юних любителів шахівниці у віці 6-10 років. Всі учасники змагань мали «шаховий стаж» не більш одного року.

Отже, переможцями турніру серед хлопців стали Дмитро Приймак, Ярослав Струзький та Артем Самарин. Серед дівчат першенствували Варвара Вишневська, Вікторія Волкова та Марія Ричко. Переможці змагань отримали перші у своєму житті спортивні нагороди. Це грамоти, медалі відповідного ґатунку та пам’ятні сувеніри.

 

 

Настільний теніс

У гострій спортивній боротьбі пройшла особиста осіння першість з настільного тенісу серед початківців з числа дівчат та хлопців віком від 11 років та молодших. Хоч юні тенісисти займаються у секціях менш року але вже основним навикам цієї блискавичної гри трохи навчилися. І змагались між собою початківці завзято ну, а перемогли ті, хто був на тій час сильнішим.

У дівчат перше місце отримала Альона Зеленська, на другому місці Борисенко Єлизавета і бронзова нагорода у Віолетти Гудзь.

У хлопців першенствував Максим Сенькін, срібну нагороду виборов Андрій Білостоцький і трійку переможців замкнув Назар Діденко. Всі переможці нагороджені медалями, грамотами та пам’ятними сувенірами Бориспільського центру спорту та ФЗН.

Отже, похід за здоровий спосіб життя серед молоді нашого міста продовжується і має свій розвиток.

 

Заступник директора Кубов В.І.

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0
  • Коментарі не знайдено