Масовим спортивним фестивалем «Веселі старти» серед дітей наше місто відзначило 180-ту річницю з Дня народження видатного вченого-етнографа та політичного діяча, автора слів гімну України Чубинського Павла Платоновича.

Захід проходив у минулу суботу, поряд з міським Будинком культури, на схилах кар’єру. Він зібрав більше 350 юних учасників у віці від 5 до 16 років. Дітлахи у різних вікових групах змагались зі спуску на санчатах та «льодянках» на швидкість і дальність, пробували свої сили та вміння у більш ніж півдюжини різних естафетах, конкурсах на швидкість, реакцію, тощо. Дві години, протягом яких наші діти весело та завзято змагалась, пролетіли швидко, наче дві хвилини. І посприяла цьому чудова сонячна погода лише з кількома градусами морозу.

А наприкінці заходу всі його учасники від фірми «Латманен Акса» (генеральний директор установи Ігор Іванович Червак) отримали солодкі подарунки, ну а переможці та призери «Веселих стартів» ще й пам’ятні сувеніри. А тепер про «винуватців» цієї події. В організації та проведенні спортивного фестивалю активну участь взяли працівники підрозділів управління культури, молоді та спорту Бориспільської міської ради, фахівці Бориспільського міського центру спорту та фізичного здоров’я населення, керівники Громадської організації «Академія футболу «Фаворит», Бориспільський міський центр туризму та краєзнавства, більш десяти волонтерів за що їм щира вдячність. Висловлюємо вдячність також керівництву Бориспільського виробничого управління комунального господарства за активну участь у підготовці місць змагань.

Головне і єдине бажання дітей та батьків, які були присутні на цьому фестивалі, було простим і зрозумілим: подібних розваг для малечі проводити як можна більше.

В. Кубов

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі