У святкові дні з нагоди відзначення Дня Конституції України та Дня молоді Бориспільський центр спорту та ФЗН провів цілу низки спортивно-масових заходів та конкурсів на фізичну витривалість і футбольну майстерність.

Отже, у перший святковий день, це 28 червня, в День Конституції України, відбулося кілька спортивних заходів як серед школярів так і дорослого населення.

Так, у першій половині дня любителі тенісу чоловічої статі в одиночному розряді розіграли два комплекту спортивних нагород. Тут поміряться силами та майстерністю зі своїми колегами по «спортивній кухні» на тенісні корти Бориспільської ДЮСШ прибуло більше 20 приборкувачів тенісного м’яча у віці від 40 років та старше.

на фото з ліва на право: переможці та призери змагань у старшій віковій групі: Мартиновський Борис, Юрій Хоменко  та Валентин Ярмак.

 

Отже, у віковій категорії до 50 років переможцем святкового турніру став вже неодноразовий переможець та призер міських змагань 40-річний Віталій Приходько. Срібна нагорода у Сергія Сергійчука. На третьому місці, як би новачок наших змагань, але тим не менш, вже достатньо досвідчений тенісист на теренах міста Бориспіль, Андрій Белков та його дещо старший колега Юрій Рожа, який на цих змаганнях вирішив попробувати свої сили у молодшій віковій групі. У старшій віковій групі перемогу святкував найповажнішій за віком любитель великого тенісу, активіст спортивно-масової роботи в нашому регіоні Юрій Хоменко. На другому місці також не менш досвідчений любитель цієї динамічної гри 62-річний Борис Мартиновський. І бронзова нагороду виборов Валентин Ярмак, який на рік старше срібного призера цього турніру.

На фото з ліва на право: переможці та призери змагань у  віковій групі 18-49 років Юрій Рожа, Белков Андрій, Віталій Приходько та Сергійчук Сергій. 

 

Заступник директора Віталій Кубов. 

 

 

 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі