З одинадцяти дисциплін програми спортивно-масових заходів в м. Бориспіль з нагоди 28-ї Незалежності України організував

та провів Бориспільський центр спорту ФЗН спільно з громадськими активістами з числа фізкультурно-спортивного активу міста. Так у продовж 22, 23 та 24 серпня на території міського парку культури та відпочинку, спортивних майданчиках та стадіоні «Колос» більш 350 мешканців там гостей нашого міста різного віку змогли помірятися силами з таких видів спорту як дартс, швидкі шахи, теніс та настільний теніс, армспорт, парковий волейбол. На стадіоні «Колос» зі швидкісного пересування на самокатах змагались самі юні учасники спортивного свята: дівчатка та хлопчаки від 4 до 12 років.

22 серпня свою майстерність з брейк-дансу показали вихованці ГО «Reborn Clan Breaking School» під керівництвом Січкаря Ігоря.

У день Незалежності на високій мажорній ноті відбулися показові виступи з видовищного та одночасно екстремального виду спорту катання на скейтах та велосипедах. Цей захід відбувся завдяки волонтерам цього виду спорту Молодіжне об‘єднання скейт-парку «Local park» під керівництвом Драган Марії Анатоліївни.

Отже, мабуть самий час назвати прізвища переможців та призерів змагань з окремих видів спорту. Так у самих юних учасників програми змагань – дівчаток та хлопчаків зі швидкісного пересування на самокатах, де змагання проводились у 3-х вікових групах, свої перші нагороди отримали Марія Шуменко, Влада Розиграєва, Анжеліна Нагорна, Михайло Меденцев, Тимофей Гаєвський, Іван Григоренко, а також Олена Мельникова, Владиліна Ткач, Міра Шевченко, Матвій Гавришко, Антон Мисак, Михайло Юскевич-Красковський, Артем Астаф’єв.

Дякуємо за спонсорську допомогу АТЗТ «Латманен Акса» .

У святковому турнірі зі «швидких шахів» серед чоловіків переможцями стали досвідчені шахісти брати Приймаки Сергій та Григорій. Не менш досвідчений маестро цієї мудрої гри Олег Бойко виборов бронзову нагороду турніру. У хлопчаків шкільного віку першенствували Бобровник Юрій, Антон Мисак та Юрій Коценко.

У особистому святковому турнірі з тенісу серед чоловіків, який проходив на кортах Бориспільської ДЮСШ, перемогу святкували: у віковій групи до 40 років Іван Михайлюк, Станислав Чорногорець та Владислав Корнієнко; 41-60 років Олексій Федченко, Юрій Рожа та Кутаков Ігор. У старшій віковій групі понад 60 років медалі отримали Григорій Панченко, Юрій Хоменко та Георгій Ярмолович.

 

З настільного тенісу змагались любителі блискавичної гри віком від 17 років та молодші. Тут переможцями турніру стали Владислав Гановський та Дяченко Марина. Серед учасників змагань з дартсу вдача посміхнулась Михайлу Шкорупу, Наталії Поповій, Яцюті Глібу та Седюк Марії.

У атлетів з армспорту золоті медалі у своїй ваговій категорії вибороли Михайло Харишин, Велесов Віктор та Лазарець Ганна.

Переможцем Кубку міста Бориспіль з паркового волейболу стала команда «Легіон» у складі Кириченко В., Кириченко П., Гладкова О, Лиховоденко В. Всі переможці та призери цих спортивних заходів Бориспільським центром спорту та ФЗН нагороджені спортивними медалями, сувенірами, грамотами.

 

Віталій Кубов 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі