З одинадцяти дисциплін програми спортивно-масових заходів в м. Бориспіль з нагоди 28-ї Незалежності України організував

та провів Бориспільський центр спорту ФЗН спільно з громадськими активістами з числа фізкультурно-спортивного активу міста. Так у продовж 22, 23 та 24 серпня на території міського парку культури та відпочинку, спортивних майданчиках та стадіоні «Колос» більш 350 мешканців там гостей нашого міста різного віку змогли помірятися силами з таких видів спорту як дартс, швидкі шахи, теніс та настільний теніс, армспорт, парковий волейбол. На стадіоні «Колос» зі швидкісного пересування на самокатах змагались самі юні учасники спортивного свята: дівчатка та хлопчаки від 4 до 12 років.

22 серпня свою майстерність з брейк-дансу показали вихованці ГО «Reborn Clan Breaking School» під керівництвом Січкаря Ігоря.

У день Незалежності на високій мажорній ноті відбулися показові виступи з видовищного та одночасно екстремального виду спорту катання на скейтах та велосипедах. Цей захід відбувся завдяки волонтерам цього виду спорту Молодіжне об‘єднання скейт-парку «Local park» під керівництвом Драган Марії Анатоліївни.

Отже, мабуть самий час назвати прізвища переможців та призерів змагань з окремих видів спорту. Так у самих юних учасників програми змагань – дівчаток та хлопчаків зі швидкісного пересування на самокатах, де змагання проводились у 3-х вікових групах, свої перші нагороди отримали Марія Шуменко, Влада Розиграєва, Анжеліна Нагорна, Михайло Меденцев, Тимофей Гаєвський, Іван Григоренко, а також Олена Мельникова, Владиліна Ткач, Міра Шевченко, Матвій Гавришко, Антон Мисак, Михайло Юскевич-Красковський, Артем Астаф’єв.

Дякуємо за спонсорську допомогу АТЗТ «Латманен Акса» .

У святковому турнірі зі «швидких шахів» серед чоловіків переможцями стали досвідчені шахісти брати Приймаки Сергій та Григорій. Не менш досвідчений маестро цієї мудрої гри Олег Бойко виборов бронзову нагороду турніру. У хлопчаків шкільного віку першенствували Бобровник Юрій, Антон Мисак та Юрій Коценко.

У особистому святковому турнірі з тенісу серед чоловіків, який проходив на кортах Бориспільської ДЮСШ, перемогу святкували: у віковій групи до 40 років Іван Михайлюк, Станислав Чорногорець та Владислав Корнієнко; 41-60 років Олексій Федченко, Юрій Рожа та Кутаков Ігор. У старшій віковій групі понад 60 років медалі отримали Григорій Панченко, Юрій Хоменко та Георгій Ярмолович.

З настільного тенісу змагались любителі блискавичної гри віком від 17 років та молодші. Тут переможцями турніру стали Владислав Гановський та Дяченко Марина. Серед учасників змагань з дартсу вдача посміхнулась Михайлу Шкорупу, Наталії Поповій, Яцюті Глібу та Седюк Марії.

У атлетів з армспорту золоті медалі у своїй ваговій категорії вибороли Михайло Харишин, Велесов Віктор та Лазарець Ганна.

Переможцем Кубку міста Бориспіль з паркового волейболу стала команда «Легіон» у складі Кириченко В., Кириченко П., Гладкова О, Лиховоденко В. Всі переможці та призери цих спортивних заходів Бориспільським центром спорту та ФЗН нагороджені спортивними медалями, сувенірами, грамотами.