У день відзначення Дня фізичної культури і спорту в Україні в нашому місті в гострій спортивній боротьбі пройшов другий вид програми Спартакіади м. Бориспіль 2019 року серед громадських організацій та політичних партій.

Ця Спартакіада присвячується пам’яті воїнам України, загиблим під час проведення антитерористичної операції та операції об’єднаних сил України зі звільнення окупованих територій Донецької та Луганської областей від російських окупантів та місцевих банд формувань.

Отже, 14 вересня 2019 року у сектор метання ваги на дальність (це гирі вагою 8 кг.) вийшли попробувати свої сили у цьому суто Бориспільському виді спорту більш 40 активістів, які представляли 14 громадських організацій та політичних партій. Відверто кажучи, виявили бажання взяти участь у цих змаганнях десь на півдесятка організацій більш, але, на жаль, останні не змогли набрати склад команди з числа своїх прихильників (це 3-х чоловіків та однієї жінки). Хоч, зауважу, що кілька команд, якщо вони бажали взяти участь у цьому патріотично-спортивному заході, то виступили і в неповному складі. Тут не важлива перемога. У цьому заході головне зовсім інше: своєю участю у змаганнях вшанувати пам'ять наших загиблих воїнів, які віддали саме дороге - свої життя – у цій неоголошеній війні з російськими окупантами та їх посібниками з Луганської та Донецької області. 

Отже, всім 14 командам-учасницям щира вдячність за виступ у цьому поважному патріотично-спортивному заході.

А тепер кілька слів про переможців. У командному заліку у цьому виді програми Спартакіади перше місце за прихильниками політичної партії ГО «Батьківщина». На другому місці – представники політичної партії «Слуга народу». Офіційно такого партійного осередку в нашому місті ще не зареєстрований, а ось бажаючих взяти участь у змаганнях саме за цю політичну силу, було достатньо. І в бажанні позмагатись з іншими організаціями прихильникам цієї партії, зрозуміло, не можна було відмовити. Ну, а третю позицію у цьому виді програми Спартакіади впевнено зайняли представники місцевого осередку Радикальної партії України Олега Ляшка.

У першій шестірці підсумкової таблиці командних результатів також прихильники ВО «Свобода», «Нашого Краю» та асоціації учасників АТО Бориспільщини.

У особистому заліку серед жінок перемогла Алла Загородня («Наш Край»), Касьяненко Світлана («Європейська солідарність») – срібна призерка змагань та Юлія Петльовська (Бориспільська міська організація ветеранів України) – на третьому місті.

У чоловіків, які згідно регламенту чемпіонату, змагались у 2-х вікових групах (це 18-49 років та 50 років і старших) та у кожній віковій групі ще й у 2-х вагових категоріях (до 80 кг. та понад 80 кг.) перші місця вибороли:

Супрунов Ігор («Слуга народу») у чоловіків віковій групи 18-49 років та у  ваговий категорії до 80 кг.; у цій ж ваговій категорії, але у старшій віковій групі переможцем став Василь Чорниш («Батьківщина»). Представник ВО «Свобода» двадцятирічний Олексій Гордієнко у яскравому стилі перемог серед учасників вагової категорії понад 80 кг. До речі, у нього лише 83 кг., так, що не варто казати, що чим більша вага, тим кращий результат. Все відносно. Він переміг атлетів у яких було далеко і за 100 кг. Ну, а серед старшої вікової групи чоловіків, у яких вага понад 80 кг. золоту медаль виборов Григорій Маліченко, який захищав кольори оборонного товариства України (ТСО України).

Захід, який проходив на території міського парку культури та  відпочинку, проводив Бориспільський центр спорту та ФЗН спільно з Бориспільської ДЮСШ. Попереду ще 4 види програми Спартакіади. А це означає, що Спартакіада м. Бориспіль серед осередків громадських організацій та політичних партій триває.

Віталій Кубов 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі