Другий рік поспіль дружній учнівський колектив ЗОШ № 3 перемагає у міському фізкультурно-патріотичному фестивалю школярів України «Козацький гарт».

І другий рік поспіль отримає право взяли участь у ІІІ-му , обласному, турі «Козацького гарту», - дійсно без перебільшення можна сказати найпопулярніших серед школярів захід, спрямований на поліпшення національно-патріотичного виховання учнівської молоді. Слід додати, що у нас, в місті, цей захід проходив напередодні знаменних державних свят – Дня Захисника України, Дня Козацтва та церковного свята - Покрова Пресвятої Богородиці, так що патріотична та духовна значимість цього фестивалю збільшується.

 

Отже, у минулу п’ятницю, 11 жовтня, на міському стадіоні «Колос» відбувся вищевказаний фестиваль. У заході взяли участь всі дев’ять закладів загальної середньої освіти, а оскільки, відповідно до регламенту склад кожної команди, нараховував 12 школярів 5-11-х класів, то загальна кількість учасників фестивалю сягнула за 110 осіб.

 

Команди змагались у п’яти номінаціях. Переможці фестивалю – це нагадаємо, дванадцятка школярів ЗОШ № 3 отримала також малі Кубки за перші місця у конкурсах «вправа зі скакалкою» та «човниковому бігу». Гімназисти першенствували у «стрибках у довжину з місця», дружина школярів ЗОШ № 6 стала переможцем у «конкурсі зі знання історії України та її спортивних досягнень», і з самого видовищного виду програми фестивалю – «комбінованої естафети», у якій брали участь всі 12 членів кожної команди, перемогу святкували учні НВК ім. К. Могилка. До речі, саме цей навчальний заклад виборов срібні нагороди фестивалю у загальнокомандному заліку. А трійку призерів замкнули НВК Ліцей «Дизайн-Освіта» ім. П. Чубинського. В урочистій обстановці з рук керівника освіти та науки міста Бориспіль–Павленко Тетяни Володимирівни та інших почесних гостей фестивалю команди-переможці отримали командні кубки, дипломи, а самі «винуватці» цих командних перемог – медалі відповідного ґатунку та спортивні грамоти.

Якщо було урочисте підведення підсумків фестивалю то, звісно, було і урочисте відкриття фестивалю, організаторами якого традиційно є управління освіти і науки міської ради спільно з Бориспільським центром спорту та ФЗН.

Під час урочисте відкриття заходу від учасників фестивалю було покладено корзину з квітами до пам’ятного знаку воїнів з м. Бориспіль, що загинули під час визволення окупованих територій Донецькій та Луганській областей від російських найманців та місцевих банд формувань. Вічна пам'ять героям! Герої не вмирають. Будемо пам’ятати. Сьогодні, завтра і завжди…

 

Віталій Кубов 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі