У п’ятницю, 22 листопада, відбувся четвертий вид програми Спартакіади м. Бориспіль серед громадських організацій та політичних партій, що функціюють у нашому регіоні.

Нагадаємо, що захід проводиться у порядку вшанування пам’яті воїнів АТО та ООС, волонтерів, добровольців, що віддали свої життя при звільненні окупованих територій Донецькій та Луганській областей від російських окупантів та місцевих банд формувань.

 

І, звісно, хто і які місця посів у цих змаганнях не важливо. Головне, що ми своєю участю у Спартакіаді душею і серцем вшановуємо і пам’ятаємо всіх наших героїв України, завдяки яким України не втратила свою Незалежність, свободу і право буди державою. Герої не вмирають!

 

А тепер кілька слів про останні змагання. У стрілецькому тирі громадської організації «Бориспіль-Спорт» у цей день з кульової стрільби з пневматичної гвинтівки спробували свої сили партійці, члени громадських організацій та їх прихильники. Всього на старт вийшло 14 команд-учасниць та біля 50 учасників цього заходу. А ось за кілька днів до змагань виявили бажання прийняти участь у цьому більше ніж патріотичному заході до двадцяти колективів. У підсумку півдюжини команд в день змагань так і «не доїхали» до місця їх проведення.

 

Про переможців. Чемпіоном у командному заліку з цього виду спорту став патріотичний клуб військової справи «Споттер». На другому місці представники оборонного товариства України. Це Бориспільська міськрайонна організація ТСО України (раніше ДТСААФ). Лише один пункт поступилися, срібному призеру, стрілки Політичній партії «Правий сектор».

 

У першу шестірку за підсумком змагань увійшли також колективи ВО «Свобода», ГО «Територія підтримки «Бориспіль» та громадська організація учасників АТО Бориспільщини. До речі, останній колектив після цих змагань, враховуючи те, що лідери Спартакіади у змаганнях з кульової стрільби участь не взяли, вийшов на перше місце за підсумках чотирьох видів програми заходу. Так тримати!

Що стосується переможців в особистому заліку то серед жінок першенствувала представниця ТСО України Катерина Даниленко. На другій позиції – Вікторія Луців - з «Самопомочі» та бронзова нагорода у переможців у командному заліку – Грищенко Анни.

Серед чоловіків у віковій категорії 18-49 років перемогу здобув представник знов-таки того ж клубу військової підготовки «Споттер» Владислав Бігун. На другому місці - також представник цієї ж громадської організації Віталій Цвілюк. А бронзова нагорода у керівника асоціації учасників АТО Бориспільщини Олексія Цілика. Серед чоловіків у віковій категорії понад 50 років срібну нагороду виборов представник партії пенсіонерів України Анатолій Мельников. У трійки призерів також представник Правого сектору Михайло Ковалів. А переможець тут, щоб не було запитань, «а де ж поділось перше місце?» вимушений сказати, що це автор цих слів. І на останнє: наступний від програми Спартакіади це плавання. Захід, за домовленість з керівництвом Бориспільської ДЮСШ, відбудеться в останньої декаді листопаду.

 

Віталій Кубов 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі