Всі дев’ять закладів загальної середньої освіти нашого міста взяли участь у особисто-командному чемпіонаті м. Бориспіль з кульової стрільби з пневматичної гвинтівки.

Цей спортивний захід, який присвячувався Дню Збройних сил України, проводили традиційно управління освіти і науки міської ради спільно з Бориспільським центром спорту та ФЗН. Активну участь у проведенні чемпіонату взяли також клуб військової підготовки «Spotter» та Громадська організація СК «Бориспіль-Спорт». У стрілецькому тирі саме цієї установи і змагались юнаки та дівчата 9-11 класів. Нагадаємо, що згідно регламенту склад кожної команди був самий, що ниє мінімальний: 2 юнаки та 1 дівчина.

У підсумку командна перемога у загальноосвітньої школи № 6. На другому місці команда з НВК «Гімназія «Перспектива». Трійку призерів у командному заліку замкнули любителі влучної стрільби НВК ім. Костянтина Могилка. У особистому заліку серед дівчат тріо переможців склали наступні старшокласниці: Марина Ткаченко ( ЗОШ №1), Анна Кашкалда ( ЗОШ № 6) та Валерія Таранченко (НВК «Гімназія «Перспектива)».

У юнаків всі три призера показали однаковий результат. Однак, за кількістю більш «вагомих влучень» переможцем чемпіонату серед юнаків став гімназист Даніїл Іваненко. Срібна нагорода у старшокласника ЗОШ № 6 Михайла Громихіна і Кирило Мартинюк з ЗОШ № 8 на третьому місці.

 

Всім командам щира вдячність за патріотичний настрій під час змагань та свій внесок у продовження розвитку масовості фізичної культури і спорту серед учнівської молоді.

 

 

 

В. Кубов

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі