Бориспільський міський центр спорту та фізичного здоров’я населення утворений рішенням Бориспільської міської ради № 115-Х-ХХІV від 18.12. 2003 року. Повноцінне функціонування установа розпочала з 01.06.2004 року. Директор установи з дня її створення по цей час – Костянець Микола Петрович.

У мережі міського центру спорту та фізичного здоров’я населення на сьогодні займаються більш 400 осіб з числа школярів, допризовної молоді, молоді віком до 35 років, а також ветеранів спорту з таких видів спорту як футбол. шахи, настільний теніс, пауерліфтінг, бокс, гирьовий спорт, футзал, спортивні танці, армрестлінг, більярдний спорт, загальна фізична підготовка.

В установі функціонують 4 підліткових клуба за місцем проживання. Кількість підлітків, що займаються у цих підліткових клубах складає, більш 350 осіб.

Роботу за місцем проживання на сьогодні проводять 7 досвідчених фахівців, 6 з яких мають стаж роботи з цього напрямку більш 10 років.

Щорічно Бориспільський міський центр спорту та фізичного здоров’я населення проводить від 70 до 90 змагань та спортивно-культурних заходів. А з урахуванням заходів, що проводились разом з іншими організаціями міста, в яких установа виступала, як основний фінансист та координатор змагань, загальна цифра складає більш 100 змагань з загальною кількістю учасників - від 5,5 до 7 тис. осіб.

Слід наголосити, що значні успіхі установа за час свого заснування має у спорті вищих спортивних досягнень. Саме зі спортивних секцій Бориспільського міського центру спорту та фізичного здоров’я населення вийшли Заслужені майстри спорту України, майстри спорту України міжнародного класу та майстри спорту України, чемпіони Європи, призери Світу, чемпіони та призери України. Так чемпіонами Європи та призерами Світу є Заслужені майстри спорту України

  • Вадим Кубов (настільний теніс серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату
  • Назіна Єлизавета (пауерліфтінг), майстер спорту України міжнародного класу
  • Марина Зуй (Гирьовий спорт)
  • Биков Євгеній (гирьовий спорт, чемпіон та призер Європи серед ветеранів)
  • збірна жіноча команда м. Бориспіль з хокею на траві «Альта» - неодноразовий срібний та бронзовий призер чемпіонатів України з хокею на траві серед жінок
  • майстер спорту України з армспорту - Хіценко Микола – чемпіон України серед чоловіків та неодноразовий призер Світу та Європи серед ветеранів
  • Кутова Яна – призер України серед жінок з настільного тенісу з числа спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату
  • неодноразовий чемпіон України та срібний призер Європи з пауерліфтінгу, майстре спорту України міжнародного класу Антон Правник

Кількість чемпіонів та призерів Київської області з числа членів спортивних секцій та гуртків Бориспільського міського центру спорту щорічно сягає від 30 та більш атлетів. Щорічно у місцевих друкованих та електронних засобах масової інформації установою ведеться активна пропагандистська робота щодо популяризації видів спорту, здорового способу життя, досягнень спортсменів та команд на обласному, республіканському та міжнародному рівнях, проведенні акцій та заходів по лінії ВЦС ФЗН «Спорт для всіх», Київського обласного центру «Спорт для всіх», інформації щодо підсумків місцевих заходів. Регулярно спортивна інформація щодо підсумків спортивних заходів у регіоні та участі спортсменів в обласних, республіканських та міжнародних змаганнях розміщається на сайті Бориспільської міської ради у розділі «Новини».

Установою в рамках роботи підліткових клубів проводиться певна робота по залученню до постійних занять фізкультурно-оздоровчою роботою дітей-інвалідів, та підлітків схильних до правопорушень. Проводились вечори-зустрічі з воїнами України, що виконують свій мужній обов’язок в зоні проведення АТО, зі спортсменами регіону, які мають значні досягнення на міжнародної спортивної арені, ветеранами спорту.

Слід відмітити, що на високому організаційному рівні щорічно проводяться заходи по лінії ВЦ ФЗН «Спорт для всіх» за програмами «Спорт для всіх, спільна турбота», «Веселі старти», «Олімпійський день бігу», «Школа плавання», цілу низку заходів за програмами Київського обласного центру «Спорт для всіх» у тому числі заході серед ветеранів спорту за програмою «Спорт для всіх – радість життя», серед учнів за місцем проживання під час літніх та зимових канікул, заходи серед спортивних родин.